Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: ISTOGU - NEW BASKET

Istogu - New Basket, rezultati i pjesës së parë

DESIGN: TOPSPORTI

Istogu - New Basket, rezultati i pjesës së parë


13 February, 2022 @12:42

Pas 20 minutave lojë në finalen e Ligës së Parë mes Istogut dhe New Basketit, rezultati shënon 40-43 në të mirë të prizrenasve.

Mes skuadrave po zhvillohet lojë mjaft e mirë dhe pjesa e dytë pritet të jetë mjaft interesante.

Sammy Tayler dhe Shendrit Llapi me nga 11 pikë janë më të mirë te Istogu deri tash, kurse Jordan Robinson me 17 pikë është dukshëm më i miri te New Basketi deri tash.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës