Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - PRISHTINA

Kampioni 10 minuta larg fitores

Kampioni 10 minuta larg fitores


11 May, 2022 @21:52

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Rezultati aktual është 58-45 në të mirë të Yllit.

Skuadra suharekase në këtë çerek e ruajti epërsinë dhe është 10 minuta larg fitores.

Henrik Sirko me 22 pikë po shkëlqen deri më tani, kurse te Prishtina Henry Dugat me 15 pikë. është më i miri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga