Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRISHTINA - YLLI

Kampioni 10 minuta para finales së radhës

Kampioni 10 minuta para finales së radhës


14 May, 2022 @20:38

Ylli ka marshuar në cerekun e tretë të ndeshjes dhe tashmë atë s’besohet që mund ta ndalë Prishtina në cerek të fundit për ta arritur finalen.

Suharekasit kanë fituar cerekun e tretë 11-25 dhe rezultati pas 30 minutave lojë është 39-60 në të miër të kampionit aktual.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga