Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PENZA (F)

Kampionja zyrtarizon amerikanen Whitsitt

Kampionja zyrtarizon amerikanen Whitsitt


17 September, 2021 @21:30

Kampionja aktuale në Ligën e Femrave, Penza, ka zyrtarizuar të huajen, Cheah Rael Whitsitt.

Whitsitt luan në pozitën e 3-4, derisa së fundi luajti te skuadra Texas A&M Athletics.

Penza sivjet përveç Superligës, do të luajë edhe në Ligën Unike.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave