Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - RAHOVECI

Kastrati me 100% nga vija e treshit, mbyllet çereku i parë

Kastrati me 100% nga vija e treshit, mbyllet çereku i parë


2 March, 2022 @17:16

Përfundon çereku i parë në ndeshjen Ylli - Rahoveci me rezultat 24-18 në favor të skuadrës suharekase.

Erjon Kastrati me 100% nga vija e treshit, ka shënuar në 3 tentimet e tij dhe po luan me 11 pikë në total.

Te Rahoveci më i miri është Fisnik Rugova me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike