Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI

KB Vëllaznimi demanton zërat: Besnik Azemi qëndron

KB Vëllaznimi demanton zërat: Besnik Azemi qëndron


27 December, 2021 @15:24

Pas zërave që Besnik Azemi do të largohet nga KB Vëllaznimi, në bisedë me zyrtarët e klubit gjakovar, TopSporti ka mësuar ekskluzivisht se Azemi do të qëndrojë te skuadra gjakovare.

Jo, ai nuk do të largohet nga KB Vëllaznimi dhe do të qëndrojë aty 100%.” - është përgjigja e dhënë nga klubi i Vëllaznimit sa i përket largimit të Besnik Azemit.

Vëllaznimi është ndarë me trajnerin Franko Sterle, që në llogarinë e tij personale në Facebook ka bërë të ditur se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës gjakovare

Vëllaznimi ka përfunduar stinorin vjeshtor pa humbje në Ligën e Parë (9 fitore, 0 humbje).


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë