Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: KBF PRISHTINA - KBF BASHKIMI

KBF Prishtina - KBF Bashkimi, pesëshet startuese

DESIGN. TOPSPORTI

KBF Prishtina - KBF Bashkimi, pesëshet startuese


13 February, 2022 @14:52

Në ora 15:00, sot fillon finalja e Kupës së basketbollit te vajzat, ku mes vete përballen Prishtina dhe Bashkimi.

Pesëshet startuese:

KBF Prishtina. Sarah MgBeike, Diellza Dekaj, Tynice Martin, Agnesa Rrahmani, Arbnore Përquku.

KBF Bashkimi: Hill Shakyla Denise, Besjana Martinaj, Era Shatri, Sara Vraniqi, Monique Coker.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës