Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Kosova-Norvegjia, 5-shet e para

Kosova-Norvegjia, 5-shet e para


27 February, 2022 @18:31

Pas pak nis ndeshja e tretë për Kosovën në Grupin C parakualifikues për Eurobasket 2025, ndërsa kundërshtari i saj përballë është Norvegjia, e cila kishte mposhtur Kosovën në Bergen.

Tash, Dardanët dëshirojnë t’ia kthejnë “borxhin” norvegjezëve për të dalë në vend të parë të grupit, ndërsa selektori ynë Chris Marmarinos dhe ai i mysafirëve, kanë vendosur për këtë pesëshe startuese për duelin.

KOSOVA: Scott Bamforth, Dardan Berisha, Drilon Hajrizi, Erjon Kastrati, Gëzim Morina.

NORVEGJIA: Sjur Berg, Harald Frey, Karamo Jawara, Stian Mjoes, Chris-Ebou Ndow.

SHIKO NDESHJEN DIREKT KËTU


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja