Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: BASHKIMI-RAHOVECI

Kryeziu shton epërsinë për Rahovecin

Kryeziu shton epërsinë për Rahovecin


1 October, 2022 @18:04

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bashkimit dhe Rahovecit, ndërsa mysafirët kanë thelluar epërsinë në ndeshje, duke e fituar edhe çerekun e dytë, 16-19, për të bërë rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes 36-43.

Treshen në fund e shënoi ish-lojtari i Bashkimit që po mbron ngjyrat e vreshtarëve, Edmond Kryeziu.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga