Të gjitha lajmet

GJAKOVA

Largohet amerikani i Vëllaznimit

Largohet amerikani i Vëllaznimit

22 January, 2019 @18:05

Skuadra gjakovare Vëllaznimi, në pjesën pranverore të stinorit do të jetë pa amerikanin Robert Jerome Claypool.

Claypool, përmes llogarisë së tij personale në Facebook, ka thënë se nuk do të kthehet në pjesën tjetër të stinorit te skuadra kuqezi, derisa i falënderoi tifozët e skuadrës.

TABELA AKUALE

Vëllaznimi gjatë afatit kalimtar u përforcua me Arion Ballukun dhe Edmond Kryeziun, derisa aktualisht gjendet në pozitën e dytë me 8 fitore e 1 humbje.

TRANSMETIM

LIVESTREAM: Academic Bultex - Bashkimi

22 January, 2019 @17:51

Ndeshjen Academic Bultex - Bashkimi, mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm: