Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Liga Unike, sot luhen dy ndeshje

Liga Unike, sot luhen dy ndeshje


2 March, 2022 @13:34

Kjo mesjavë sjell ndeshje nga Liga Unike te meshkujt.

Dy ndeshje luhen sot, e dy të tjera nesër, për ta kompletuar kështu xhiron e 11 të kësaj lige.

Sot, një ndeshje luhet me fillim nga ora 16:00, e një tjetër me fillim nga ora 17:00.

E para luhet mes Teutës dhe Kamzës në Shqipëri, kurse ndeshja tjetër me fillim nga ora 17:00 vë përballë Yllin dhe Rahovecin.

Sa i përket dy takimeve të nesërme, mes vete përballen Peja vs. Tirana (17:00) dhe Vllaznia vs. Prizreni (19:00).


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike