Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

LIVESTREAM: Levski - Prishtina

LIVESTREAM: Levski - Prishtina


7 April, 2022 @16:45

Ndeshja në mes të Levskit dhe Prishtinës, në kuadër të Ligës Ballkanit, po zhvillohet akualisht.

Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen drejtpërdrejtë.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League