Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

LIVESTREAM: Prishtina - Balkan

LIVESTREAM: Prishtina - Balkan


14 April, 2022 @18:40

Prishtina sonte nga ora 20:30, do të përballet me skuadrën Balkan në kuadër të Ligës Ballkanike në fazën e Play Offit.

Më poshtë ndeshjen mund ta ndiqni drejtpërdrejtë nga linku.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League