Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME: 2 Ç1 TREPÇA - YLLI

Mbrojtja fantastike e Yllit, pëson vetëm 6 pikë

Mbrojtja fantastike e Yllit, pëson vetëm 6 pikë


26 May, 2022 @21:12

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen e dytë finale në mes të Trepçës dhe Yllit.

Ylli në këtë çerek ka pësuar vetëm 6 pikë, derisa ka shënuar 22 pikë.

Dajuan Graf me 7 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Trepça Corban Collins me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga