Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Me 6 epërsi përfundon pjesa e parë në derbi

Me 6 epërsi përfundon pjesa e parë në derbi


18 September, 2021 @19:39

Përfundoi pjesa e parë në derbin Prishtina - Peja.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 46-40 në të mirë të Prishtinës.

I vetmi me pikë dyshifrore te Prishtina është Wendell Mitchell me 18 pikë, kurse te Peja Dardan Berisha me 13 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga