Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - BASHKIMI

Ngritet epërsia, edhe 10 minuta lojë

Ngritet epërsia, edhe 10 minuta lojë


27 April, 2022 @21:59

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Bashkimit.

Peja ka ngritur epërsinë në këtë çerek. Rezultati pas 30 minutave lojë është 66-57 për Pejën.

Darius Washington po shkëlqen me 19 pikë te Peja, kurse te Bashkimi Terrence Thompson me 18 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga