Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: RAHOVECI - PRIZRENI'16

Ngritet epërsia, mbyllet pjesa e parë

Ngritet epërsia, mbyllet pjesa e parë


30 March, 2022 @19:36

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Rahoveci - Prizreni’16.

Rezultati aktual është 51-42 në favor të vreshtarëve.

Vreshtarët epërsinë prej 6 pikëve, e ngritën në 9 pikë në këtë çerek.

TJ Dunans është duke luajtur me double-double prej 13 pikëve e 13 kërcimeve, derisa edhe Musab Mala është me 13 pikë. Te Prizreni Xavier Cannefax po luan me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike