Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRISHTINA - PRIZRENI

Ngritet epërsia përsëri, edhe 10 minuta lojë

Ngritet epërsia përsëri, edhe 10 minuta lojë


1 May, 2022 @18:23

Prishtina ka ngritur epërsinë ndaj Prizrenit përsëri.

Rezultati aktual në çerekun e tretë është 77-67 për skuadrën prishtinase.

Meriton Ismaili me 24 pikë është më i dalluari deri më tani te Prishtina, kurse te Prizreni Xavier Cannefax me 20 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga