Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TREPÇA-YLLI

Ngushtim i epërsisë, pas pjesës së parë

Ngushtim i epërsisë, pas pjesës së parë


2 June, 2022 @21:19

Posa ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Yllit, ndërsa mitrovicasit vendas kanë fituar cerekun e dytë të ndeshjes me 1 pikë dallim, 17-16 për të ngushtuar epërsinë e përgjithshme, 35-38, që është në të mirë të suharekasve.

Derisa te Ylli Kastrati në çerek të dytë ka shënuar vetëm 2 pikë, në krahasim me 11 të shënuara në çerek të parë, te Trepça po dallohet Rodney Purvis me 8 pikë të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga