Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: RAHOVECI - PRIZRENI'16

Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë

Ngushtohet epërsia, edhe 10 minuta lojë


30 March, 2022 @20:13

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen e parë çerekfinale të Play Offit në Ligën Unike, në mes të Rahovecit dhe Prizrenit’16

Rezultati aktual është 73-69 për Rahovecin.

Prizreni e ngushtoi rezultatin në 10 minutëshin e tretë t ndeshjes dhe do të jetë gjithçka e hapur në çerekun e fundit.

TJ Dunans me 19 pikë e 15 kërcime është më i dalluari te vreshtarët, kurse te Prizreni’16 Arti Hajdari me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike