Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRISHTINA - BALKAN

Ngushtohet epërsia, mbyllet pjesa e parë

Ngushtohet epërsia, mbyllet pjesa e parë


14 April, 2022 @21:19

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Balkan.

Epërsia 10 pikëshe e Prishtinës nga çereku i parë, ngushtohet në 7 pikë në çerekun e dytë, 51-44.

Njëri ndër më të mirët te Prishtina është Dachon Burke, kurse te Balkan Dimitar Dimitrov.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League