Të gjitha lajmet

PJESA E PARË: TREPÇA - PRIZRENI

Nichols po shkëlqen, Prizreni 38 pikë përpara

Nichols po shkëlqen, Prizreni 38 pikë përpara

1 December, 2019 @17:47

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Prizreni.

Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 27-65 në favor të Prizrenit.

Aktualisht Ty Nichols është më i miri me te Prizreni me 24 pikë, kurse te Trepça DJ Hanes me 6 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

BASHKIMI - RAHOVECI

Bashkimi pa Bridgemanin, ndal liderin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

30 November, 2019 @21:06

Skuadra e Bashkimit e mposhti liderin e Superligës, Rahovecin, me rezultat 85-81. Rahoveci e mbylli pjesën e parë në…

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores

30 November, 2019 @20:26

Bashkimi është 10 minuta larg fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 72-60 në favor të Bashkimit.

PJESA E PARË: BASHKIMI - RAHOVECI

Lideri ngrit avantazhin para pushimit

30 November, 2019 @19:47

Ka përfunduar pjesa e parë në neshjen Bashkimi - Rahoveci. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 39-42 në favor të…

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç1: Lideri në epërsi

30 November, 2019 @19:09

Pas 10 minutave lojë, lideri i Superligës Rahoveci është në epërsi 19-21. Jure Gunjina me 7 pikë është më i…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

30 November, 2019 @18:58

Janë caktuar pesëshet e para të Bashkimit dhe të Rahovecit. BASHKIMI: Corey Ross, Stevie Clark, Ujkan Karanezi, Qëndrim Biraj, Elvan…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga