Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI - RAHOVECI

Nuk ka fitues as pas vazhdimit të parë

Foto: KBRahoveci/Sh. Berisha/fb

Nuk ka fitues as pas vazhdimit të parë


18 September, 2022 @21:13

Shtatë pikë i shënoi Vëllaznimi, shtatë Rahoveci dhe ndeshja që përfundoi 77-77 për të shkuar në vazhdime, do të sheh edhe pesë minuta tjera në Shani Nushi, pasi që dueli tash është 84-84 dhe ende nuk ka fitues në Gjakovë, pas vazhdimit të parë, 7-7.

Në sulmet e fundit, asnjëra skuadër nuk ka arritur të shënojë përkundër mundësive si te Vëllaznimi ashtu edhe te Rahoveci. Si Vëllaznimi, ashtu edhe Rahoveci kanë nga katër lojtarë me nga katër gabime personale, ndërsa ndeshja shkon në pesë minutat tjera shtesë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga