Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI - VËLLAZNIMI

Pa humbje mbyllet stinori i rregullt

Pa humbje mbyllet stinori i rregullt


30 March, 2022 @22:43

Lideri i Ligës së Parë, Vëllaznimi, në ndeshjen e fundit të stinorit të rregullt e mposhti Feronikelin me rezultat 60-95.

TABELA PËRFUNDIMTARE

Vëllaznimi me 18 fitore e 0 humbje gjendet në krye të tabelës, kurse Feronikeli në pozitën e fundit me 1 fitore e 17 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë