Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRIZRENI - PEJA

Peja afrohet para çerekut vendimtar

Peja afrohet para çerekut vendimtar


17 September, 2022 @20:48

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet Prizrenit dhe Pejës, ndërsa në avantazh është Prizreni, por Peja ka marrë këtë periudhë me rezultat 23-28.

Rezultati i plotë pas 30-minutave lojë është 76-70 për Prizrenin, ndërsa më efikasi te Prizreni është Ivan Koljevic me 23 pikë të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga