Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Peja - Bashkimi, mbyllet pjesa e parë

TOSPORTI / ARKIV

Peja - Bashkimi, mbyllet pjesa e parë


4 December, 2022 @17:48

Është mbyllur pjesa e parë mes Pejës dhe Bashkimit.

Pas 20 minutave lojë, pejanët po udhëheqin me rezultat 40-32.

Arti Hajdari me 9 pikë është më i dalluari te Peja sa i përket pikëve, kurse Fahro Alihodzic i Bashkimit ka 12 pikë deri më tash.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga