Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: VËLLAZNIMI-PEJA

Peja ngrit dallimin, çereku i fundit vendos

Peja ngrit dallimin, çereku i fundit vendos


2 October, 2022 @17:57

Pas luftës së madhe të Vëllaznimit në çerek të dytë të ndeshjes dhe uljes së epërsisë së Pejës në 3 pikë, në çerek të tretë Peja ka bërë dallimin 12-18, për rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes 51-60, 10 minuta para fundit të lojës.

Më efikasi te Vëllaznimi pas 30-minutave lojë është William Brown, ndërsa te Peja po dallohet Rodney Purvis me 18 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga