Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë

Peja shkon në pushim me epërsi përballë Vllaznisë


6 April, 2021 @16:42

Skuadra e Pejës ka shkuar në pushim me 8 pikë epërsi përballë Vllaznisë, në ndeshjen çerekfinale të Ligës Unike.

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultat 34-42 në të mirë të verdhezinjve.

Te Peja Brandon Walters është koshashënuesi më i mirë deri më tani me 18 pikë, ndërsa te Vllaznia më i miri është Davis Stanley me 11 pikë të shënuara.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike