Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA UNIKE

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë

Peja thellon epërsinë përballë Vllaznisë


6 April, 2021 @17:16

Skuadra e Pejës e ka thelluar epërsinë e saj gjatë çerekut të tretë të ndeshjes përballë Vllaznisë.

Pejanët para çerekut të fundit kanë krijuar epërsi 12 pikëshe, për rezultatin 53-65.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike