Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ORARI I NDESHJEVE - XHIROJA III

Përcakohet orari i ndeshjeve të xhiros së tretë

Foto: KBTrepca/fb

Përcakohet orari i ndeshjeve të xhiros së tretë


21 September, 2022 @19:44

FBK ka përcaktuar orarin e ndeshjeve të xhiros së tretë të Superligës, ndërsa për herë të parë këtë stinor do të ketë ndeshje të premten!

Kështu, xhiroja e tretë nis me përballjen Rahoveci - Trepça, që luhet më 23 shtator me fillim prej orës 19:00 në Mizahir Isma, ndërsa do të vazhdojë me një ndeshje të shtunën, më 24 shtator kur Prishtina pret Vëllaznimin në ora 17:00, për tu mbyllur të dielën me dy duele, Peja - Ylli në 17:00 dhe Bashkimi - Prizreni në 19:00.

REZULTATET dhe ORARI

Pas dy xhirosh në Superligë Peja dhe Trepça janë të pamposhtura, ndërsa Prizreni e kampioni aktual Ylli janë ekipet që nuk kanë shënuar fitore ende!


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga