Të gjitha lajmet

TREPÇA - AS PRISHTINA

Përfundon pjesa e parë në Mitrovicë

Përfundon pjesa e parë në Mitrovicë

17 October, 2020 @17:44

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e dytë të Play Outit në mes të Trepçës dhe AS Prishtinës.

Pas 20 minutave lojë rezultati është 60-27 në të mirë të Trepçës.

Mojeed Ewuosho me 18 pikë është më i miri te Trepça, kurse te AS Prishtina Don Polloshka me 16 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

KARAGAÇ

I huaji i dytë te Peja, Amel Kuljuhovic

16 October, 2020 @17:20

Para pak çasesh KB Peja ka zyrtarizuar edhe përforcimin e dytë të huaj për edicionin 2020/21. Ai është boshnjaku…

AS PRISHTINA - TREPÇA

Trepça bindëse, një hap para mbijetesës

14 October, 2020 @18:38

Skuadra e Trepçës ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të serisë së Play Outit të Superligës, duke e mposhtur…

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç3: Thellohet epërsia

14 October, 2020 @18:11

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen e parë të Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. …

AS PRISHTINA - TREPÇA

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen AS Prishitna - Trepça

14 October, 2020 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. Pas 20 minutave…

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç1: Rezultati i barabartë në çerekun e parë

14 October, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen AS Prishtina - Trepça, rezultati është i barabartë 13-13. Më i dalluari te AS…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga