Të gjitha lajmet

AS PRISHTINA - TREPÇA

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen AS Prishitna - Trepça

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen AS Prishitna - Trepça

14 October, 2020 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 31-38 në favor të skuadrës mitrovicase.

Më i miri deri më tani te Trepça është Besnik Azemi me 14 pikë e 4 kërcime, kurse te AS Prishitna Alban Latifi me 14 pikë e 3 kërcime.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç1: Rezultati i barabartë në çerekun e parë

14 October, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen AS Prishtina - Trepça, rezultati është i barabartë 13-13. Më i dalluari te AS…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: AS Prishtina - Trepça

14 October, 2020 @16:50

Janë caktuar pesëshet e para të AS Prishtinës dhe Trepçës, në ndeshjen e parë të Play Outit. AS PRISHTINA: Endrit…

AS PRISHTINA

Spaqi: Trepça favorite, ne do të japim maksimumin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @15:04

Trajneri i AS Prishtinës, Valentin Spaqi, për ndeshjen e Play Outit ndaj Trepçës, ka thënë se skuadra mitrovicase është favorite…

TREPÇA

Azemi: Do të luajmë me seriozitet ndaj AS Prishtinës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @14:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të Trepçës, Besnik Azemi, ka folur për ndeshjen e Play Outit kundër…

PLAY OUT / AS PRISHTINA - TREPÇA

Nesër ndeshja e parë e PlayOutit: AS Prishtina - Trepça

13 October, 2020 @14:11

Pas 7 muajve pushimi, Superliga kthehet me ndeshjen e Play-Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. Ndeshja e parë…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga