Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRISHTINA E RE - RAHOVECI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci


27 April, 2022 @12:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e parë të Play Outit në mes të Prishtinës së Re dhe Rahovecit.

Rezultati është 43-49 në të mirë të Rahovecit.

Edmond Kryeziu me 16 pikë dhe Musab Mala me 10 pikë janë më të dalluarit deri më tani te vreshtarët, kurse te Prishtina e Re në mungesë të Dion Haxhosaj, më të mirët janë Mërgim Jakupi me 13 pikë dhe Arbër Sinani me 11 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga