Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: TREPÇA - BASHKIMI

Përmbysje, Trepça minimalisht në epërsi

Përmbysje, Trepça minimalisht në epërsi


13 February, 2022 @19:04

Superduel në Karagaç, deri më tani nuk ka fjalë tjetër që mund të përshkruhen emocionet e finales, ndërsa Trepça e Bashkimi po luftojnë për secilin top për të bërë dallimin në ndeshje.

Kështu, pas çerekut të parë që u krye me 19-26 në të mirë të prizrenasve, mitrovicasit janë kthyer në lojë dhe me mbrojtje tepër të mirë përgjatë 10-minutëshit të dytë të ndeshjes 18-10 për të përgjithshmen 37-36 në të mirë të Trepçës.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës