Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Beroe - Prishtina

Pesëshet e para: Beroe - Prishtina


20 December, 2021 @17:52

Caktohen pesëshet e para të Beroes dhe Prishtinës, në kuadër të Ballkan Ligës.

BEROE: Anton Cook, Cadarian Raines, Aleksandar Georgiev, Damian Minkov, Martin Sotirov

PRISHTINA: Jetmir Zeqiri, Muhamedali Janjeva, Nick Tomsick, Wendell Mitchell, Jan Palokaj


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League