Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA

Pesëshet e para: Drita - Trepça

Pesëshet e para: Drita - Trepça


25 September, 2021 @16:52

Publikohen pesëshet startuese të Dritës dhe Trepçës.

DRITA: Memeti, Myers, Demi, Morina, Jakupi

TREPÇA: Cockfield, Gordon, Syla, Hot, Zekiqi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga