Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Golden Eagle Ylli - Rahoveci

Pesëshet e para: Golden Eagle Ylli - Rahoveci


2 May, 2021 @20:16

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes Golden Eagle Ylli - Rahoveci.

Golden Eagle Ylli: Valon Bunjaku, Elyjah Clark, Erjon Kastrati, Samir Zekiqi, Demetris Morant

Rahoveci: Altin Morina, Darrell Davis, Marvin Jones, Alban Veseli, Ed Daniel


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga