Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Prizreni

Pesëshet e para: Peja - Prizreni


7 October, 2021 @16:55

Publikohen pesëshet e para të Pejës dhe Prizrenit.

PEJA: Erdem, Qallaku, Berisha, Smith, Sirko

PRIZRENI: Koljevic, Nichols, Hajdari, Fells, Zenelaj


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga