Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Trepça

Pesëshet e para: Peja - Trepça


18 November, 2021 @18:50

Caktohen pesëshet startuese të Pejës dhe Trepçës.

Peja: Melaj, Qallaku, White, Erdem, Maxwell

Trepça: Cockfield, Hot, Hajrizi, Zekiqi, Gordon.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga