Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Akademik

Pesëshet e para: Prishtina - Akademik


12 October, 2021 @18:53

Prishtina nga ora 19:00 do të takohet me skuadrën Akademik në kuadër të Ligës Ballkanike.

Janë caktuar pesëshet e para të dyja skuadrave:

PRISHTINA: Tomsick, Palokaj, L.Zeqiri, Janjeva, J.Zeqiri.

AKADEMIK: Titkov, Nikolov, Bachev, Minkov, Besovic.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League