Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Balkan

Pesëshet e para: Prishtina - Balkan


14 April, 2022 @20:20

Prishtina nga ora 20:30 do të takohet me skuadrën Balkan në kuadër të Ligës Ballkanike.

Caktohen pesëshet e dyja skuadrave.

PRISHITNA: Jan Palokaj, Wendell Mitchell, Dequan Cook, Henry Dugat, Jetmir Zeqiri.

BALKAN: Derrick Marks, Kris Minkov, Christian Jones, Ahmaad Rorie, Dimitar Dimitrov.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League