Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni


1 May, 2022 @16:56

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës dhe Prizrenit, në kuadër të ndeshjes së dytë të serisë çerekfinale të Play Offit.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Devin Thomas, Herny Dugat, Meriton Ismaili, Jetmir Zeqiri.

PRZRENI: Altin Morina, Art Hajdari, Xavier Cannefax, Darrell Davis, Urim Zenelaj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga