Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Rahoveci

Pesëshet e para: Prishtina - Rahoveci


9 October, 2021 @18:43

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës dhe Rahovecit.

PRISHTINA: Palokaj, Tomsick, Janjeva, L.Zeqiri, J.Zeqiri

RAHOVECI: Yarbrough, Morina, Mala, Rugova, Banyard


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga