Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni - Bashkimi

Pesëshet e para: Prizreni - Bashkimi


13 October, 2021 @19:34

Publikohen pesëshet e para të Prizrenit dhe Bashkimit.

PRIZRENI: Koljevic, Krasniqi, Fells, Manuel, Zenelaj

BASHKIMI: Tooner, Bunjaku, Biraj, King, Kazarnovski.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga