Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina e Re

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina e Re


30 April, 2022 @20:10

Caktohen pesëshet e para në ndeshjen e dytë të Play Outit më mes të Rahovecit dhe Prishtinës së Re.

RAHOVECI: Mala, Kryeziu, Dunans, Ruhova, Balluku.

PRISHTINA E RE: Polloshka, Jakupi, Aliaj, Sinani, Islamaj.

Prishtina e Re e mposhti Rahovecin në ndeshjen e parë me rezultat 93-89.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga