Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina

Pesëshet e para: Rahoveci - Prishtina


1 December, 2021 @19:00

Publikohen pesëshet e para të Rahovecit dhe Prishtinës.

RAHOVECI: Milik Yarbrough, Cavon Baker, Tyheim Monroe, Musab Mala, Fisnik Rugova

PRISHTINA: Jan Palokaj, Wendell Mitchell, Dachon Burke, Muhamedali Janjeva, Lejson Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga