Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Prizreni’16

Pesëshet e para: Rahoveci - Prizreni’16


30 March, 2022 @18:52

Nga ora 19:00, do të luhet ndeshja e parë e Play Offit çerekfinal në kuadër të Ligës Unike, në mes të Rahovecit dhe Prizrenit’16.

Caktohen pesëshet e para të dyja skuadrave.

RAHOVECI: Musab Mala, Ivan Koljevic, Reggie Jones, TJ Dunans, Fisnik Rugova

PRIZRENI’16: Xavier Cannefax, Altin Morina, Arti Hajdari, Darrell Davis, Robert McCoy


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike