Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Tirana - Teuta

Pesëshet e para: Tirana - Teuta


6 April, 2022 @18:55

Caktohen pesëshet e para të Tiranës dhe Teutës, në kuadër të ndeshjes së dytë çerekfinale të Ligës Unike.

TIRANA: Ledio Bari, Nazareno Coco, Klein Strazimiri, Eldi Hysa, Endrit Hysenagolli.

TEUTA: Kristi Gorea, Nasir Core, Frenki Lilaj, Tyler Peterson, Kyle Beisch.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike