Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Ylli

Pesëshet e para: Trepça - Ylli


12 January, 2022 @18:50

Superliga rikthehet me ndeshjen në mes të Trepçës dhe Yllit.

Skuadrat në parket do të dalin me këto pesëshe:

TREPCA: Ty Cockfield, Amin Hot, Drilon Hajrizi, Samir Zekiqi, Andrew Gordon.

YLLI: Erjon Kastrati, Cameron Williams, Gezim Morina, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga