Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Ylli

Pesëshet e para: Trepça - Ylli


2 June, 2022 @20:28

Publikohen pesëshet e para të Trepçës dhe Yllit, në ndeshjen e katërt të serisë finale në Superligë.

TREPCA: Corban Collins, Amin Hot, Rodney Purvis, Drilon Hajrizi, Andrew Gordon

YLLI: Dajuan Graf, Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Gëzim Morina, Chris Harris.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga